| Kasse diameter | 39 mm |
|---|---|
| Kassen tykkelse | 12.0 mm |
| Avstand lugs | 20 mm |
| Kasse materiale | Stål |
| Glass | Safirglass |
| Krone | Skrukrone |
| Urskive | Beige |
| Tall urskive | Selvlysende |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Automatisk |
| Kaliber | COSC, MT5402 |
| Gangreserve | 70 timer |
| Funksjoner | Minutter, Sekunder, Timer |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Stål |
| Lås | Foldespenne |
Herreklokke, Klokker, Lenkemodell, Mekanisk klokke, Nyheter 2025
Tudor Ranger 39 – M79950-0008
kr 42 900,-
39 mm stålkasse. Beige kuppelformet tallskive.
Tomt på lager
Legg i ønskeliste
Legg i ønskeliste

























