| Kasse diameter | 42 mm |
|---|---|
| Kasse materiale | Roségull, Stål, 18K |
| Glass | Safirglass |
| Krone | Skrukrone |
| Urskive | Brun |
| Tall urskive | Arabiske tall, Indekser, Selvlysende |
| Visere | Super-LumiNova® |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Automatisk |
| Kaliber | BR-Cal.301 |
| Funksjoner | Chronograph, Dato |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Roségull, Stål, 18K |
Chronograph, Herreklokke, Lenkemodell, Limited Edition, Mekanisk klokke
Bell & Ross BR 05 Chrono Edición Limitada – BR05C-LDA/SSG
kr 152 220,-
Begrenset til 250 eksemplarer.
Tomt på lager
Legg i ønskeliste
Legg i ønskeliste



















