| Kasse diameter | 39 mm |
|---|---|
| Kassen tykkelse | 12.0 mm |
| Avstand lugs | 20 mm |
| Kasse materiale | Stål |
| Glass | Safirglass |
| Krone | Skrukrone |
| Urskive | Beige |
| Tall urskive | Selvlysende |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Automatisk |
| Kaliber | COSC, MT5402 |
| Gangreserve | 70 timer |
| Funksjoner | Minutter, Sekunder, Timer |
| Lenke / Rem | Tekstilrem |
| Materiale Lenke/Rem | Tekstil |
| Farge Lenke/Rem | Grønn |
| Lås | Ardillon |
Herreklokke, Klokker, Mekanisk klokke, Nyheter 2025
Tudor Ranger 39 – M79950-0011
kr 38 950,-
39 mm stålkasse. Beige kuppelformet tallskive.
Tomt på lager
Legg i ønskeliste
Legg i ønskeliste
Du liker kanskje også…
-
Legg til ønskelisteLegg til ønskeliste
-
Legg til ønskelisteLegg til ønskeliste
-
Legg til ønskelisteLegg til ønskeliste


























