| Kasse diameter | 39 mm |
|---|---|
| Kassen tykkelse | 10.1 mm |
| Avstand lugs | 21 mm |
| Kasse materiale | Stål |
| Glass | Safirglass |
| Krone | Skrukrone |
| Urskive | Blå |
| Tall urskive | Arabiske tall, Indekser |
| Vanntett | 100 meter |
| Kaliber | T607-9 |
| Gangreserve | 38 timer |
| Funksjoner | Dato, Månefase, Minutter, Sekunder, Timer |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Stål |
| Lås | Foldespenne |
Herreklokke, Klokker, Lenkemodell, Mekanisk klokke, Nyheter 2025
Tudor 1926 Luna 39 – M91560-0002
kr 32 100,-
39mm stålkasse. Månefaseindikator.
Tomt på lager
Legg i ønskeliste
Legg i ønskeliste

























