| Kasse diameter | 36 mm |
|---|---|
| Kasse materiale | Roségull, Stål |
| Gullinnhold | 18K |
| Glass | Safirglass |
| Urskive | Brun |
| Tall urskive | Indekser, Selvlysende |
| Visere | Selvlysende |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Automatisk |
| Kaliber | Breitling 10 |
| Gangreserve | 42 timer |
| Funksjoner | Dato |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Roségull, Stål |
| Beskrivelse lenke | 18K |
| Lås | Foldespenne |
| Leverandørens varenummer | U10320591Q1U1 |
Dameklokke, Klokker, Lenkemodell, Mekanisk klokke, Nyheter 2026
Breitling Chronomat Automatic 36 – U10320591Q1U1
kr 161 800,-
Ikke på lager, tilgjengelig som restordre

























