| Kasse diameter | 36 mm |
|---|---|
| Kassen tykkelse | 11.0 mm |
| Avstand lugs | 19 mm |
| Kasse materiale | Stål |
| Glass | Safirglass |
| Krone | Skrukrone |
| Urskive | Beige |
| Tall urskive | Selvlysende |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Automatisk |
| Kaliber | COSC, MT5400 |
| Gangreserve | 70 timer |
| Funksjoner | Minutter, Sekunder, Timer |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Stål |
| Lås | Foldespenne |
Herreklokke, Klokker, Lenkemodell, Mekanisk klokke, Nyheter 2026
Tudor Ranger 36 – M79930-0007
kr 41 600,-
36 mm stålkasse. Beige kuppelformet tallskive.
Tomt på lager
Legg i ønskeliste
Legg i ønskeliste
Du liker kanskje også…
-
Legg til ønskelisteLegg til ønskeliste
























