| Kasse diameter | 28 mm |
|---|---|
| Kassen tykkelse | 9.8 mm |
| Avstand lugs | 7 mm |
| Kasse materiale | Stål |
| Bezel | Diamanter, Gult gull |
| Glass | Safirglass |
| Krone | Skrukrone |
| Urskive | Blå |
| Tall urskive | Diamanter |
| Visere | Selvlysende |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Automatisk |
| Kaliber | T201 |
| Gangreserve | 38 mm |
| Funksjoner | Dato, Minutter, Sekunder, Timer |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Beskrivelse lenke | 0.2mm gullkapper |
| Lås | Foldespenne |
Dameklokke, Lenkemodell, Mekanisk klokke, Nyheter 2025
Tudor Royal 28 – M28323-0002
kr 73 950,-
28mm stålkasse. Blå tallskive.
Tomt på lager
Legg i ønskeliste
Legg i ønskeliste

























